Güzelbahçe Electrolux Servisi

Güzelbahçe Electrolux Servisi iletişim ve özel servis bilgileri
📱 Güzelbahçe Electrolux Servisi Telefonu: 0 552 541 82 12
🛠️ Servis Tipi: Özel servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Güzelbahçe Electrolux Servisi Adresi: Güzelbahçe, İzmir, Türkiye
⌛ Ortalama Servis Süresi: 60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri: Pazartesi–Cumartesi 08:00–22:00, Pazar 09:00–21:00
⭐ Servis Yorumu: ★★★★★ 5.0 (14 değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi:

Güzelbahçe Electrolux Servisi Hakkında Bilgiler

Güzelbahçe Electrolux Servisi, Güzelbahçe bölgesinde Electrolux cihazlara klima, kombi ve beyaz eşya tamiri yapar. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için 0 552 541 82 12 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Güzelbahçe Electrolux Teknik Servis Hizmetleri

Güzelbahçe bölgesinde klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon arızaları için özel servis hizmeti verilmektedir. Servis hizmetleri garanti süresi sona ermiş cihazları kapsamaktadır.

Güzelbahçe Electrolux Servisi Arıza Kaydı ve Servis Süreci

Telefonla oluşturulan servis kaydının ardından ekip yönlendirmesi yapılır. Cihaz yerinde kontrol edilir, tespit edilen arıza ve yapılacak işlem hakkında müşteriye bilgi verilir. Onay alınmadan onarım işlemine başlanmaz.

Güzelbahçe Electrolux Servisi Özel Servis Bilgilendirmesi

Güzelbahçe Electrolux Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti

Güzelbahçe Electrolux Servisi özel servis olarak hizmet vermektedir ve yetkili servis değildir. Sitede geçen marka adları yalnızca hizmet verilen cihazları belirtmek amacıyla kullanılmaktadır.

Güzelbahçe Electrolux Servisi Hizmet Verilen Mahalleler

Atatürk, Kahramandere, Küçükkaya, Maltepe, Mustafa Kemal Paşa, Payamlı, Siteler, Yaka, Yalı, Yelki, Çamlı, Çelebi mahallelerinde servis hizmeti sunulmaktadır.

Özel Servis Beyanı

Güzelbahçe Electrolux Servisi bağımsız özel servis olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir ve adı geçen markalarla resmî bağlantısı bulunmamaktadır. Hizmetler garanti süresi sona ermiş cihazlara yöneliktir.